Prohlédněte si kalendář akcí,
které jsme si pro vás na tento rok připravili

Dárkové balíčky

Víno Collalto

Dárkové balíčky a víno lze zakoupit v naší kavárně nebo nabízíme možnost odeslání přepravní společností na vámi určenou adresu.

Více informací na tel.číse: 727804514 nebo na emailové adrese: helena.vlckova@muzeumauticek.cz

Chcete odarovat Vaše nejbližší, hledáte vhodný dárek pro významné obchodní klienty, nebo by jste rádi obdarovali zaměstnance Vaší firmy?

Nabízíme Vám originální dárkové balíčky z italských a českých delikates, které nejsou běžně dostupné.

Jedná se především o pravé toskánské speciality a vína z vinařství Collalto. K rodu Collaltů se váže i bohatá historie zámku Příseka, ve kterém se muzeum autíček v současné době nachází.

U českých produktů nabízíme poctivé výrobky z regionálních surovin. Jejich originální receptury pochází z roku 1925 a jejich výroba je inspirována francouzskými lokálními trhy. 

Vše je zabaleno v přírodní papírové krabici, která je vyplněná dřevitou vlnou. Lze přidat i personální vzkaz v podobě papírové komplimentky.

Prohlédněte si naši nabídku:

Přehled dárkových balíčků PDF

Zámek Příseka, ve kterém se v současnosti nachází naše Muzeum autíček, již v roce 1627 připadl sousední Brtnici a jeho držitelem se stal ital­ský rod Collaltů. Velmi si vážíme této historické spojitosti, a proto jsme jej citlivě zrekonstruovali a vdechli mu nový život.

Nyní si v naší kavárně můžete zakoupit unikátní vína z vinařství Collalto, které do dnešního dne tento šlechtický rod s láskou a pečlivostí v italské provincii Treviso v oblasti Benátsko provozuje.

Prohlédněte si naší nabídku:

Nabídka vín a prosecco Collalto PDF

Historie vinařství Collalto PDF

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Připravili jsme pro vás dlouho očekávaného audio průvodce muzeem,

 a to formou QR kódů.

Dozvíte se tak o exponátech mnoho zajímavostí.

Použít lze některou z mnoha aplikací pro čtení QR kódu, kterou si stáhnete ze svého obchodu s aplikacemi do vašeho telefonu.

Pro ty, kteří nechtějí využít vlastní telefon, nabízíme také možnost zapůjčení mobilního telefonu v kavárně muzea !!!

V kavárně lze rovněž zakoupit sluchátka pro Váš lepší komfort.

(Momentálně v muzeu najdete 32 QR kódů, další budeme postupně doplňovat)

Poslední aktuality

Podzimní floristický workshop 9.10.2021

Podzimní floristický workshop 9.10.2021

Milé dámy, ale i páni. Podzimní čas už je tadyCo takhle zpříjemnit si tyto ne vždy slunečné dny a vyrazit na zajímavou akci do KAVÁRNY MUZEA AUTÍČEK na zámku v Přísece?Připravili jsme pro vás floristický workshop, kde si vytvoříte stylový podzimní věnec, a to pod...

SVATBY 2021

SVATBY 2021

I tento rok jsme v naší kavárně byli svědky nejdnoho svatebního obřadu či hostiny. Tímto bychom chtěli všem novomanželům, kteří si pro svůj den D zvolili naši kavárnu, popřát mnoho šťasně prožitých let, ať jim to společně dobře šlape. Na fotkách pro vás máme malou...

Výroční Model Fabie R5

Výroční Model Fabie R5

Pri příležitosti 5. výročí od otevření našeho unikátního MUZEA AUTÍČEK vznikl tento speciální model sportovního vozu ŠKODA FABIA R5 ve dvou měřítcích - 1:18, 1:43.  Zakoupit je lze pouze v naší kavárně.

Bába Cup 2021

Bába Cup 2021

Dne 27.6.2021 se v našem muzeu opět konala akce s názvem BÁBA CUP. Byl to již V. ročník a příznivců, kteří se zůčastnili byl letos rekordní počet  - cca 67.  Tímto bychom rádi poděkovali organizátorům akce 🙂 a také všem, kteří nás svojí návštěvou poctili. Budeme se...

Letní vyjížďka.

Letní vyjížďka.

V těcho krásných letních dnech vyrazila na spanilou jízdu skupina veteránů a jako cílové místo si zvolila naše muzeum. K vidění byli krasavci jako například Ford Thunderbird 1970, Škoda 450 1958, Lincoln Continental 1973, Jaguar XJS 1993, Škoda 1000MB 1967 Děkujeme za...