MULTICAR SRAZ

Dne 17.6. jsme byli svědky prvního srazu MULTIKÁR v České republice.
Na akci dorazily desítky těchto unikátních strojů z širokého okolí a povedlo se tak vytvořit nový český rekord, který potvrdil prezident pelhřimovské Agentury Dobrý den : „Můžu oficiálně potvrdit, že 41 multikár na tomto prostranství je nový český rekord a vy všichni jste jeho součástí,“ sdělil Miroslav Marek. Účastníci tak domů odjížděli s cenným certifikátem. Všem jim patří velké díky a obdiv za jejich péči o své miláčky, která byla na první pohled evidentní.
Milým hostem této akce byl i známy český herec Oldřich Kaiser, který přijel se svou multikárou z připravovaného filmu ZAHRADNÍK.
Společně se svou chotí Dášou Vokatou, která je muzikantka, si pro všechny návštěvníky připravili milé překvapení v podobě živého hudebního vystoupení.
„Olda“ s radostí rozdal pár podpisových karet a úsměvů do fotoaparátů všech jeho příznivců, popovídal si s nimi a všichni tak mohli strávit příjemné odpoledne v jeho společnosti.
Nechyběly praktické ukázky zahradní techniky od značky ARIENS, což bavilo především mužskou část návštěvníků,
Naším závazkem je tento rekordní sraz příští rok překonat. Všechny vás tedy budeme včas informovat o jeho konání a budeme doufat, že se nám to povede.