Podzimní floristický workshop 9.10.2021

Milé dámy, ale i páni. Podzimní čas už je tady🍂
Co takhle zpříjemnit si tyto ne vždy slunečné dny a vyrazit na zajímavou akci do KAVÁRNY MUZEA AUTÍČEK na zámku v Přísece?
Připravili jsme pro vás floristický workshop, kde si vytvoříte stylový podzimní věnec, a to pod vedením profesionálky – paní Jitky Svobodové, která vám poradí a také názorně předvede jak na to.
K dispozici bude veškerý materiál i nářadí 🍂🍁, a to co si vyrobíte, si i odnesete sebou.
Jako bonbonek na dortu vás po absolvování kurzu – cca v 16 hodin čeká řízená degustace výborných sektů od znalce v oboru, vstup do našeho muzea pro každého účastníka zdarma a malá pozornost na závěr.
Cena tohoto kurzu je 850,- Kč (platba na místě) V případě zájmu si zarezervujte místo na tel: +420727804514 a to co nejdříve – kapacita je omezená 🙂
Nezapomeňte vzít i partnery (řidiče budete po degustaci jistě potřebovat) a dětičky. Ti se mezitím podívají do muzea, kde máme i hernu pro vaše ratolesti a pak si můžou pochutnat na něčem dobrém v naší kavárně.